Tento týden – ÚHEL POHLEDU - vyhrocení sporů, usmíření, nový začátek, nové cesty, čištění vztahů, pochopení, naslouchání jeden druhému.

V tomto týdnu se zdají být energie trochu vyhrocené, některé věci vyplují na povrch, nebo konečně začneme vidět a přijímat to, co jsme vidět nechtěli, nebo co nám bylo předkládáno tak, jak chtěli ostatní, abychom viděli.

Číst dál...

Tento týden – úřední jednání, studium, vzdělávání, rozvoj, růst, příliv prosperity.

V tomto týdnu jsou pozitivní konstelace pro úřední jednání a řízení, které by mohlo vyústit ve prospěch spravedlnosti. Může jít o samotné jednání nebo o přípravu na soudní řízení, odvolání, zařizování na úřadech.

Dále nás pak andělé s Matkou Zemí vedou k vnitřnímu rozvoji a studiu. Tím je myšlen jak osobní rozvoj skrze vnitřní uvědomění, tak studium a vzdělávání jako takové. Je tedy vhodný čas pro rozhodnutí se o studiu, nebo můžete rovnou se studiem a sebe-rozvojem začít.

Číst dál...

Tento týden – řešení, nové nápady, nové výzvy.

V tomto prvním lednovém týdnu se nám pomalu začnou objevovat nové nápady, možnosti a cesty.

Toto je v podstatě odpovědí na naše vyslaná přání a představy. Vyrážíme na cestu, ale jsme ještě hodně na začátku, což nás průběžně občas zavede ještě zpět do minulosti, abychom si lépe uvědomili, co se dělo a proč se to dělo. 

Číst dál...