Týdenní

Tento týden – „Kdo nic nedělá, nic nezkazí.“

Omlouvám se předem za tu větu v úvodu, ale musím přiznat, že celý tento týden se v tomto duchu ponese. Vlastně budeme mít zřejmě pocit, že všechno, co děláme, nebo jsme udělali, nebo máme v plánu udělat, je vlastně špatně.

V minulém týdnu byly energie spíše laděné do klidu a měli jsme odpočívat. No popravdě máme tento týden teda „narovnaný“. Jakmile cokoli uděláme, budeme mít pocit, že nějak vše plyne „naruby“.

Číst dál...

Tento týden – meditace, sebe-poznání, samota, pomoc, vedení, vnitřní směrování, klid, nečinnost, oslava.

Tento týden jsou energie velmi klidné a tiché. V tomto týdnu bychom se měli více ponořit do sebe, věnovat čas sami sobě, rozjímání a vnitřnímu duchovnímu učení a sebepoznání. Téměř všechny karty poukazují na to, že všichni potřebujeme klid. Jde o to, že v poslední době jsme neustále na sobě a svém životě pracovali a máme za sebou nelehké období a zkušenosti.

Číst dál...

 

Tento týden – životní zkušenosti, přezkoumání plánů, rozhodování v profesní a materiální oblasti, nové cesty, plány, možnosti.

V počátku tohoto týdne můžeme mít pocit, že se věci nedaří tak, jak by měli, nebo jak jsme očekávali, nebo můžeme mít dojem, že jsme nejspíš někde udělali chybu, nebo jsme něco měli udělat, či rozhodnout jinak. Zkusme se na to podívat jiným úhlem pohledu. To, že se věci nevyvíjí dle plánu a očekávání nemusí nutně být naší chybou nebo špatným rozhodnutím.

Číst dál...