Týdenní

 

Andělské poselství týdne: VNITŘNÍ SÍLA, CESTA K SOBĚ, POSLÁNÍ A ŽIVOTNÍ ÚKOL.

Andělé nám vzkazují, že je nejvyšší čas, začít se věnovat tomu, co je naším skutečným životním úkolem. Díky tomu, že se stále zaměřujeme na skutečnosti kolem sebe, odmítáme přijmout fakt, že veškerý klíč ke všemu, včetně nalezení své životní cesty, máme v sobě.

Andělské poselství týdne: HOJNOST, DARY, OMEZUJÍCÍ OKOLNOSTI, NAPLNĚNÍ.

Andělé nám vzkazují, že jsme ušli obrovský kus práce, ale můžeme mít pocit, že jsme narazili do zdi. Je to proto, že se stále učíme, vyvíjíme a stále ještě jsme „uzamčeni“ se zdánlivě omezujícími okolnostmi.
Jsme právě nyní vedení k tomu, abychom se otevřeli vlastní síle, možnostem a začali konečně dělat to, co nás naplňuje, především v oblasti profesní, týkající se našeho životního poslání. Týká se to i všech ostatních oblastí, jelikož se navzájem ovlivňují a souvisí spolu.

Andělské poselství týdne: NOVÉ ZAČÁTKY X OBAVY.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden v nádechu velmi nadějných nových možností, ale ne každému se tyto možnosti budou zdát možné. Je to takové půl na půl. Záleží na tom, na jakém vývojovém stupni se nacházíme, nebo jaký kus se nám skutečně podařilo posunout.
Zpět se totiž mohou objevit a vynořit staré vzorce a programy, které jsme sice mohli velkou měrou zpracovat, ale jakési „zbytky“ ještě zůstaly a nyní nás mohou ovlivnit.