Týdenní

 

Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: DUCHOVNÍ UČITEL, ZVOL SI SVOBODU, TVOŘIVOST S HOJNOST.

Nyní je vhodný čas na to, abychom si udělali čas jen sami pro sebe a v tichu v sobě vnitřně rozjímali. Buď si tento čas sami naplánujeme, nebo se na nějakou chvíli odloučíme od svých nejbližších. Každopádně vše spěje k tomu, abychom našli vnitřní svobodu, a to i v případě, že jsme zadaní.
V podstatě jde o to, abychom se rozhodli být sami sebou a sobě i druhému dopřáli možnost této volby.

Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: INTUICE A VHLED, PŘIJMOUT OSTATNÍ, ORGANIZOVÁNÍ, PLÁNOVÁNÍ.

Naše intuitivní schopnosti jsou právě nyní velmi přesné, takže můžeme důvěřovat svému vnitřnímu vedení. Máme se spolehnout na svou intuici a nedovolit strachu, starostem ani radám druhých, aby nás svedly z naší cesty, je potřeba zůstat odhodlaní a věrní své intuici a srdci. Určité plány, přání, tajemství je nyní lepší si nechat pro sebe a nedovolit, aby nás druzí ovlivnili tak, abychom se vzdali svých plánů a přání.

Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ROZHODOVAT SE SRDCEM, POZASTAVENÍ, ŽÁDOST O POMOC, CESTA VPŘED.

Andělé nám pro tento týden vzkazují, že se můžeme cítit zaseknutí a nerozhodní, že možná nevíme, jak se rozhodnout v daných okolnostech. Nyní je potřeba se rozhodovat srdcem. Vždy je prvotní myšlenka hlas srdce, všechno ostatní už jsou bombardéry ega, které se snaží hlas srdce překřičet a ovlivnit tak, abychom neposlechli právě srdce, ale to ego.