Týdenní

Přímé poselství andělů tobě: AKTIVITA, POHYB, CESTA, ÚSPĚCH, UZNÁNÍ, POMOCNÍK.

Nyní tě vedeme k tomu být sebevědomý/á, asertivní, odhodlaný/á. Vedeme tě, aby ses naučil/a hájit své postavení, pozici a věřil/a sobě i tomu, co děláš. Můžeš si dovolit osvobodit se od lidí, kteří tě manipulují a podsouvají ti své záměry a názory, které mají změnit tvé přesvědčení. Tito lidé tě nerespektují, ani nevěří v to, čím jsi, co děláš. Samozřejmě je důležité vědět, co je pro tvé nejvyšší dobro a používat při tom svědomí, v kombinaci s rozumem a vedením srdce. Ani ty bys tedy neměl/a patřit mezi ty, co druhé nerespektují, nebo jim berou jejich odhodlání. Vždy se na vše dívej z obou pozic, ne jen z té své.

Přímé poselství andělů tobě: SAMOTA, NÁSLEDOVÁNÍ SVÉ ŽIVOTNÍ CESTY.

Možná se cítíš osaměle, možná cítíš, že potřebuješ být chvíli o samotě. Dopřej si tento čas pro rozjímání se svou duší o tom, co si přeješ. Přemýšlej o sobě, o svém životě, o tom, co tě trápí, čeho se obáváš, potom nás požádej o pomoc, abychom tvůj strach rozptýlili a proměnily v lásku a světlo. Využij těchto chvil pro sebe. Rozjímej o tom, co si přeješ.

Přímé poselství andělů tobě: ŠŤASTNÁ ZMĚNA, OBNOVENÍ, VNITŘNÍ SÍLA.

Vyslyšeli jsme tvé modlitby, přání a spojili jsme se, abychom ti pomohli uskutečnit radostné změny. Události se rozhýbaly vpřed, rozhoduj se rychle a důvěřuj svému vedení.
Je to ideální období pro uzavření kruhu a dokončení věcí. Jejich energie, výsledky a aktivita prochází až do období října a listopadu.