Týdenní

Andělské poselství týdne: ČIN, KARIÉRA, SPOLUPRÁCE, OSOBNÍ ROZVOJ A VZDĚLÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, že se máme tento týden věnovat profesním směrům, ať už v práci, podnikání, nebo v oblasti vzdělávání.

Budou přicházet profesní lekce, abychom se naučili žádat o pomoc a spolupráci a vše, co v tomto týdnu vykonáme, zároveň pro svůj růst také zužitkujeme.
Můžeme potkat nové obchodní partnery, najít novou práci, nebo se pro ni teprve rozhodnout. Můžeme se zapsat do kurzu, na seminář, nebo se ohlásit na školu.

Andělské poselství týdne: ZMĚNA SMĚRU, PLÁNOVÁNÍ, PŘEHODNOCENÍ.

Andělé nám vzkazují, že se v tomto týdnu začnou projevovat určité výsledky nebo spíše důsledky našich rozhodnutí. Projeví se to tak, že se nám začne komplikovat daná situace, směr, ať práce, vztahy, okolnosti kolem domova nebo v jiné oblasti. Jde o to pochopit, proč se tak stalo.

Andělské poselství týdne: CESTA, POKRAČOVÁNÍ, SMUTEK, ODPUŠTĚNÍ, DOMOV A RODINA.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden pro každého z nás něčím velmi důležitým. Jak vidíte v úvodu, můžeme jet na služební cestu, na dovolenou, nebo se to může týkat i nové životní cesty, nebo cesty, která byla dlouho odkládána. Tato cesta je pro nás zásadní a ukáže nám to, co máme vidět. Může to také znamenat, že máme pokračovat v něčem započatém, co bylo buď zastaveno, nebo z nějakého důvodu jsme museli vyčkat, vynechat dané plány a aktivity.