Týdenní

 

Tento týden – úřední jednání, bankovní jednání, materiální oblasti spojené do rovnováhy se srdcem. Rozpoznání pravdy a iluze mezi srdcem a egem.

Počátkem týdne jsou velmi příznivé energie pro úřední, soudní, bankovní jednání. Vhodné období pro zajištění úvěrů, nebo naopak jejich doplacení.
Pokud jste odkládali jakékoli záležitosti s úřady, nebo o něčem v tomto směru uvažujete, je nejvyšší čas. Většina nyní započatých nebo dokončujících cest ohledně úřadních záležitostí nese pozitivní výsledek.

Číst dál...

 Tento týden - uzavření kruhu - ukončení, vděčnost, zralost k provedení změn, nové začátky.

V tomto týdnu nejsou energie laděny do konkrétních oblastí, ale jsou laděné na „smrt a znovuzrození“, tedy na konec a začátek a to v jakékoli oblasti, respektive v tom, co každý z nás právě řeší.

Je zde vidět i skvělá chronologie v tom, že počátkem týdne ukončujeme, což samozřejmě přirozeně vede k otevřeným novým začátkům.

Číst dál...

 

Tento týden – obavy, představivost, přání, most, uzavírání kruhů.

V tomto týdnu jsou energie těžší a náročnější a to především díky tomu, že v tomto týdnu mnozí z nás děláme radikální řezy a kroky.

Když se podíváme do charakteristiky tohoto týdne, najdeme tam slůvko „most“. Tímto slůvkem je myšleno to, že někteří z nás už jsme se rozhodli udělat nějaké kroky ke změnám, ale ocitáme se v období, kdy máme ještě počkat, nebo se zdržet. K tomu je ale potřeba občas nějaká pomoc, nebo něco, kde bychom byli zatím v bezpečí.

Číst dál...