Týdenní

Andělské poselství týdne: ŠKOLA ŽIVOTA, LÁSKA, CESTA, SETKÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden plný různých náročných úkolů a situací, které ovšem do našeho života patří. Objeví se mnoho úkolů, které nakonec zvládneme. Přestože nám to bude připadat náročné, máme vyjádřit vděčnost za jejich požehnání, neboť i tyto zdánlivě náročné úkoly jsou pro nás dalšími zkouškami i učením, které nás posunou dál.

Andělské poselství týdne: AKTIVITA/TRPĚLIVOST, ÚRODA/ODMĚNA, ČIN/KARMA, UZAVŘENÝ KRUH.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden požehnán velmi aktivními energiemi, můžeme mít pocit, že nás něco pohání kupředu. Přesto nám také radí, abychom věci neuspěchali, jelikož vše má své správné načasování a mohli bychom se unáhlit, nebo předbíhat událostem. Proto je dobré si vše rozplánovat, načasovat a svou aktivitu využít jiným způsobem, ovšem pokud nám to tak půjde.

Andělské poselství týdne: VLIV DĚTSTVÍ, OCENĚNÍ, ÚSPĚCH, ROZJÍMÁNÍ A FINANČNÍ JISTOTA.

Andělé nám vzkazují, že vliv našeho dětství a vzorce našich rodin, ze kterých vycházíme, se dnes projevují v dění našeho života.
Tento týden je vhodný k uzdravení vnitřního dítěte a oproštění se od všeho, co nás z podvědomí vlivem dětství vedlo. Když se oprostíme od rodových vzorců nedostatku, zásad a pravidel, která nám tvoří hranice, díky kterým se nemůžeme osvobodit, najdeme svou vnitřní sílu, rovnováhu a finanční stabilitu.