Týdenní

Andělé nám pro tento týden vzkazují: ČAS JÍT DÁL, NECHAT VĚCEM PROSTOR SE PROJEVIT.

Příroda i vesmír mají své zákonitosti, pravidla a fáze, stejně jak všechno dění kolem tebe. Často, když se nic neděje, svádí tě to k tomu vracet se někam, kde to už dávno nefunguje, čímž se snažíš zajistit si jistotu. Je potřeba si uvědomit, že nyní je potřeba i přes to všechno jít dál, i když nevidíš kam. I když prožíváš těžké chvíle, počkej se soudy, protože čím více to necháš proudit, tím rychleji si uvědomíš hloubku toho všeho.

Andělé nám pro tento týden vzkazují: PŘIJÍMÁNÍ, ROZJÍMÁNÍ, POŽEHNANÝ POMOCNÍK.

Celý týden oplývá požehnáním. Energie už pracují v procesu obnovení, proto počítej s vyšším počtem náhod a andělských znamení.
Ideální je tento čas také na rozjímání. To znamená, že si můžeš promlouvat se svou duší, naslouchat jí, protože ona přesně ví, co je potřeba udělat, chrání tě a vždy vede tvé kroky k nejvyššímu dobru.
Co ti možná přijde nepochopitelné, že události vůbec takto příznivým energiím nenasvědčují. Každá bytost přichází na svět a rodí se v bolesti. Tím se učíš, že bolest bývá často nejvyšším pomocníkem k tomu, aby vše nakonec dopadlo co nejlépe.

Andělé nám pro tento týden vzkazují: NOVÉ MOŽNOSTI, NOVÝ ÚSVIT VŠEMI SMĚRY.

Člověče, buď naprosto klidný, vše probíhá tak, jak má a nyní se můžeš zaměřit na vše, co je potřeba, včetně péče o sebe sama. Mysli na to, že k výdeji energie patří adekvátní odpočinek.
Doporučujeme ti nyní moc věcí neřešit, zvláště pokud řešení není na cestě. Spíše se nyní věnuj svým plánům a tomu, co je k dispozici, na vše bude ještě dostatek správného času.

Můžeš vyřizovat to, co vyžaduje úřední, oficiální cestu. Můžeš si vyřídit úřední záležitosti nebo vyřídit potřebné náležitosti ke změnám a důležitým životním rozhodnutím. Je také velmi ideální čas na přípravu, plánování nebo rozjezd kolem podnikání, seberealizace a kreativní činnosti. Týden je plodný, takže vše, co potřebuje růst a péči pro vývoj, je nyní na místě.