Týdenní

Andělské poselství tobě: SVĚTLO NA KONCI TUNELU.

Kdo dává, dostává. Máš pocit, že dáváš, ale nedostáváš zpět? Pak to může být ze dvou důvodů. Jedním z nich může být to, že nedáváš sobě. Dáváš-li jen druhým, ale sobě ne, dojdeš na dno. Dáváš-li sobě, dáváš automaticky i druhým. Pokud sobě dáváš radost, záříš a svým Světlem záříš ostatním. Dávej tehdy, kdy to cítíš v srdci.
Druhým důvodem je, že málo věříš, nebo nevěříš vůbec a více se bojíš. Díváš se jen tam, kam dohlédneš a zapomínáš, že většina toho je až tam, kam nedohlédneš. Proto se učíš naději a víře.

Andělské poselství tobě: ČEKÁ NA TEBE NĚCO MNOHEM LEPŠÍHO.

Pokud necítíš naplnění a radost, nespokojuj se s kompenzací. Kompenzace nic neřeší, pouze ti vytvoří výmluvu a alibi na určitý čas, jak nevidět to, co je už dávno zřejmé. Je to jen odložení řešení na jindy. Nic to neřeší. Zase se dříve nebo později ocitneš na stejném bodě. Kompenzace je stav, který si vytvoříš, abys v rámci možností přežíval v tom, co tě stejně nijak netěší. Není to radost, a co není radost, není k žití. Jen existuješ, ale nežiješ.

Andělské poselství tobě: DĚLEJ, CO MILUJEŠ.

Cítíš se v tomto období nejistý, bez energie, přehlcený, unavený? Dělej, co miluješ. A miluj nicnedělání. Někdy je totiž to nejlepší, co můžeš udělat, nedělat nic. Že ti to nedává smysl? Ale dá, jakmile pochopíš, že díky nicnedělání si uvědomíš, že jsi možná zapomněl na mnoho důležitých věcí. Vzpomeň si, v čem se cítíš radostně. Uvědom si, co tě trápí. Vzpomeň si, co ti přináší pocit radosti, nové síly a naděje. A kolik toho právě nyní máš, děláš? Vzpomeň si, kde ses zapomněl. Tam jsou odpovědi a tam je nová cesta.