Ceník a popis služby - Osvobození duší

Zpracování E-MAILEM:

1 rodina do 5 členů a její 1 domov, cena 400,- Kč / 16 euro
Od 6 členů rodiny v jednom nebo více domech, cena 600,- Kč / 24 euro

Cena u více rodin a domovů jednoho klienta se dojedná dle daných okolností a počtu rodin a domovů.

Případně mě kontaktujte ZDE.

Údaje pro platbu ZDE.

E-mailová zpracování obvykle pátky, případně víkendy, vždy po připsání platby.

 

POPIS SLUŽBY

O duších a jak zde pracuji

* zjištění cizích entit - duší a jejich pozice, odkud jsou - u lidí i domovů

* následné osvobození těchto entit a odeslání "domů do světla" - nutný souhlas klienta

* očištění klientů i domů od cizích entit, negativních energií a jejich vlivů, harmonizace čaker

* vytvoření osobní a nebeské ochrany bytostem v domě žijících

* vytvoření nebeské ochrany a posvěcení domu a pozemku

 

Tyto duše, jsou-li u Vás přivtělené (domov, škola, práce atd., nebo jste v blízkosti nemocnice či hřbitova a to i v okruhu cca do 10 km, nebo tam mohlo být i před mnoha lety cokoli – bitvy, pohřebiště a podobně), Vám odčerpávají životní sílu a můžete být, nejspíše jste, stále vyčerpáváni, můžete mít i zdravotní potíže. Duše sedí v oblasti břišní - játra, ledviny, močové cesty, pohlavní orgány, bederní páteř, zažívání, kde mohou být různé problémy. Další věc, která se při tomto přivtělení děje je, že se projevujete skrze více vůlí - entit, to znamená těžké rozhodování, jednání tak, že vlastně nevíte, proč jste to či ono udělali, rozhodli, vlastně jste to tak nemuseli ani chtít.

Duše se přivtělí obvykle z různých důvodů a snaží se Vám pomáhat "v dobrém" - především blízké rodinné - a tak se skrze Vás projevují tak, jak si myslí, že je pro Vás nejlepší, tím Vám ale mohou velmi ubližovat, jelikož Vy to můžete cítit a chtít jinak. Tím Vám mohou ovlivňovat různé oblasti v životě a především ve Vás působit veliké zmatky. Někdy se přivtělí, protože se Vás z nějakého důvodu nechtějí pustit, nebo když odejdou, Vy nechcete v té chvíli pustit je. Někdy se připojí, aby ochraňovaly své blízké a často je to u náhlých úmrtí.

Když duše osvobodím - odejdou domů do světla a obvykle se stanou Vašimi pomocníky spolu s Vašimi strážnými anděly. Především máte příval energie a začnete ve svém životě rozhodovat a fungovat pouze za sebe sama. Mohou se rozhodnout se vrátit zpět do rodu, někomu z rodu se narodí. Ne vždy to tak je u každé duše, poutě mohou být různé.

Co se týká domů, zde automaticky stahuji duše k osvobození z celé oblasti, včetně bytu, domu, pozemku, nikterak je nezkoumám, co jsou zač, prostě je osvobodím a domovy i s pozemky posvětím a vytvořím nebeskou ochranu.