CENA A POPIS

Můžete také věnovat jako dárek formou DÁRKOVÉHO POUKAZU :-)  

Zpracování E-MAILEM: 

1) 1 osoba a domov ------------------- 300 korun / 14 euro
2) 2 - 3 osoby a domovy ------------- 500 korun / 23 euro
3) 4 - 5 osob a domovy -------------- 800 korun / 35 euro
4) 6 - 8 osob a domovy ---------------1 000 korun / 44 euro 

Vaše malé dítě vzdoruje, je neklidné, pláče a nespí?

A ještě takový malý detail. Velmi často se setkávám s klienty, které trápí neklid a vzdor jejich maličkých dětí. Příčin samozřejmě může být více, ale je pravděpodobné, že nový človíček se narodí, ale jeho duše tu na zemi v pozemském těle být nechce. Adaptuje se tedy na méně jak 50 procent. Setkávám se s adaptací i 20 procent, což je velmi málo. Takové dítě stále pláče, velmi špatně spí, vzdoruje, vzteká se, vše odmítá, podvědomě si ubližuje a dělá v podstatě vše pro to, aby zde v pozemském životě nebylo. Cesta pomoci je jednoduchá. U těchto dětí pomocí kyvadla, anděla převozníka a jejich andělů, duši adaptujeme do tohoto současného života a přijetí tohoto života i úkolů jejich duše. Děti se potom výrazně zklidní a uvolní. Odpočinou si jak děti, tak rodiče. Samozřejmě ale platí i to, že důsledkem jejich neklidu může být a bývá také energie a atmosféra rodiny, domova, vazby mezi rodiči a jejich vzájemné úkoly.
Zde vždy doporučuji očistit a zkontrolovat dítě, rodiče i domov. 

Očištění duše je také potřeba nejen proto, že by se mohly kolem nás a v nás objevit cizí energie, entity, ale zejména v současné době na nás působí vlivy a energie vnějších okolností, nálad ostatních lidí. Většina lidí je velmi citlivá a nabaluje na sebe stále tyto vnější energie, které oslabují jak naše tělo, tak naši mysl i vnitřní sílu. Je potřeba se chránit a být ve své vlastní síle. Každý máme náročný vlastní životní příběh a dotýkají se nás energie příběhů i lidí kolem nás, přestože je vůbec neznáme. 

Jak očištění probíhá? (Vždy v písemném zpracování máte body, co bylo uděláno a nalezeno)

1) První fáze - kontrola a očištění
* kontrola přivtělených, zbloudilých duší a následné osvobození
* kontrola kletby a následné sejmutí

2) Druhá fáze - harmonizace a aktivace energií, ukotvení - pozemské posílení
* kontrola kořenů, případné vytvoření kořenů a spojení s Matkou Zemí
* harmonizace, aktivace a posílení čaker

3) Třetí fáze - napojení na Nebeský domov, duchovní posílení
* vytvoření ochranných energií
* harmonizace a očištění vzájemných vztahů
* zpráva o počtu vašich strážných andělů

* u bytu, domu, pozemku - kontrola, následné osvobození, vytvoření ochrany a posvěcení
* u dětí navíc kontrola adaptace jejich duše do současného života

Článek o duších zde :-) 

 

POTŘEBUJI - u každého: Celé jméno, rodné příjmení, datum narození, adresu domova, kde žijete (chaty, práce...)
Tyto informace spadají pod ochranu osobních údajů.

Cena u více rodin a domovů jednoho klienta se dojedná dle daných okolností a počtu rodin a domovů.
Číslo účtu zde. Variabilní symbol 666. 

 

Objednávky a dotazy pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

E-mailová zpracování posílám přibližně do týdne až dvou po připsání platby. Ke zpracování potřebuji čas, klid a především dostatečnou energii pro napojování se na lidi a situace a někdy nelze všechny zvládnout ihned. Každý máme náročný svůj vlastní životní příběh a vždy se musím dotknout energie každého z Vás a Vašeho příběhu. Děkuji za pochopení.  

 

Služby, které můžete také využít anebo zkombinovat s výkladem andělskými kartami: 

SRT terapie

Duše zvířátek

Příprava a plánování

Výklad andělskými kartami

Také si můžete zakoupit mou první knihu "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA" - informace zde.

 

POPIS SLUŽBY - očištění od cizích energií, prokletí 

O duších a jak zde pracuji 

Duše, jsou-li u Vás přivtělené (domov, škola, práce atd., nebo jste v blízkosti nemocnice či hřbitova a to i v okruhu cca do 10 km, nebo tam mohlo být i před mnoha lety cokoli – bitvy, pohřebiště a podobně), Vám odčerpávají životní sílu a můžete být, nejspíše jste, stále vyčerpáváni, můžete mít i zdravotní potíže. Duše sedí v oblasti břišní - játra, ledviny, močové cesty, pohlavní orgány, bederní páteř, zažívání, kde mohou být různé problémy. Další věc, která se při tomto přivtělení děje je, že se projevujete skrze více vůlí - entit, to znamená těžké rozhodování, jednání tak, že vlastně nevíte, proč jste to či ono udělali, rozhodli, vlastně jste to tak nemuseli ani chtít.

Duše se přivtělí obvykle z různých důvodů a snaží se Vám pomáhat "v dobrém" - především blízké rodinné - a tak se skrze Vás projevují tak, jak si myslí, že je pro Vás nejlepší, tím Vám ale mohou velmi ubližovat, jelikož Vy to můžete cítit a chtít jinak. Tím Vám mohou ovlivňovat různé oblasti v životě a především ve Vás působit veliké zmatky. Někdy se přivtělí, protože se Vás z nějakého důvodu nechtějí pustit, nebo když odejdou, Vy nechcete v té chvíli pustit je. Někdy se připojí, aby ochraňovaly své blízké a často je to u náhlých úmrtí.

Když duše osvobodím - odejdou domů do světla a obvykle se stanou Vašimi pomocníky spolu s Vašimi strážnými anděly. Především máte příval energie a začnete ve svém životě rozhodovat a fungovat pouze za sebe sama. Mohou se rozhodnout se vrátit zpět do rodu, někomu z rodu se narodí. Ne vždy to tak je u každé duše, poutě mohou být různé.

Co se týká domů, zde automaticky stahuji duše k osvobození z celé oblasti, včetně bytu, domu, pozemku, nikterak je nezkoumám, co jsou zač, prostě je osvobodím a domovy i s pozemky posvětím a vytvořím nebeskou ochranu. 

 

POPIS SLUŽBY - harmonizace čakrového systému 

* jedná se o energetická centra těla

* běžně se pracuje se 7 základními čakrami, já pracuji s 9 čakrami, jelikož pracuji i s čakrami ušními, které jsou dvě, včetně energie Kundaliní

harmonizace, posílení a čištění čaker pomocí aktivace bílé očistné světelné spirály, včetně energie Kundaliní

* kontrola a připadné vytvoření kořenů

* nutno dodat celé jméno - i rodné a datum narození klienta, na což se také vztahuje osobní ochrana dat klienta

Každá čakra je zaměřena na určitou fyzickou a psychickou oblast těla podle umístění. Čakry mají své barvy a nacházejí se uprostřed fyzického těla v oblasti páteře. První - kořenová čakra vychází od středu pánve a vychází na temeni hlavy u takzvané korunní čakry. Mezi čakrami působí takzvaná energie Kundaliní, v symbolu hadí samice. Tato energie udržuje aktivitu a soulad mezi danými čakrami, které se ovšem dají ovlivnit naším vnitřním postojem a stavem, ve kterém se nacházíme, včetně celkového naladění se se životem každého z nás.