Regenerační centrum Sidfit, Kyselská 422, Bílina u Teplic - od 14 do 16 hodin

Srdečně Vás zveme na andělskou meditaci, kterou pro Vás připravujeme společně s regeneračním centrem Sidfit v Bílině u Teplic.

Na této meditaci se zaměříme na zdraví a uzdravení, především na fyzické úrovni. Každý projev na fyzické úrovni je zprávou duše a vychází z psychiky.

Číst dál...

Pravá solná jeskyně, Korunovační 23, Praha 7 - od 18 do 20 hodin

OBSAZENO

Srdečně Vás zveme na meditaci, kterou pro Vás připravujeme společně v Pravé solné jeskyni v Praze.

Tato meditace patří do "seriálové meditace", kde se postupně naučíte využívat všechny své potenciální schopnosti pro vnímání nebeského a andělského vedení. Meditace Vám pomohou přiblížit se sobě, Universu a nebesům. Tato PRVNÍ část je zaměřena na přpravení se a otevření se tomu, abychom přijímali nebeské vedení..

Číst dál...

Obnova kondice, Karlovarská 65, Doksy u Kladna - od 13 do 15 hodin

Srdečně Vás zveme na meditaci, kterou pro Vás připravujeme společně se studiem Obnova kondice Jolany Ryplové.

Tato meditace patří do "seriálové meditace", kde se postupně naučíte využívat všechny své potenciální schopnosti pro vnímání nebeského a andělského vedení. Meditace Vám pomohou přiblížit se sobě, Universu a nebesům. Tato PRVNÍ část je zaměřena na přpravení se a otevření se tomu, abychom přijímali nebeské vedení..

Číst dál...

Pravá solná jeskyně, Korunovační 23, Praha 7 - od 18 do 20 hodin

OBSAZENO

Srdečně Vás zveme na meditaci, kterou pro Vás připravujeme společně v Pravé solné jeskyni v Praze.

Tato meditace patří do "seriálové meditace", kde se postupně naučíte využívat všechny své potenciální schopnosti pro vnímání nebeského a andělského vedení. Meditace Vám pomohou přiblížit se sobě, Universu a nebesům. Tato PRVNÍ část je zaměřena na přpravení se a otevření se tomu, abychom přijímali nebeské vedení.

Číst dál...

Obnova kondice, Karlovarská 65, Doksy u Kladna - od 16 do 18 hodin

Srdečně Vás zveme na meditaci, kterou pro Vás připravujeme společně se studiem Obnova kondice Jolany Ryplové.

Tato meditace patří do "seriálové meditace", kde se postupně naučíte využívat všechny své potenciální schopnosti pro vnímání nebeského a andělského vedení. Meditace Vám pomohou přiblížit se sobě, Universu a nebesům.
Tato DRUHÁ část je zaměřena aktivaci a pročištění kanálu, zvaného JASNOVIDĚNÍ.

Číst dál...