Ostatní akce

Esoterický festival ve dnech 21. a 22. října 2017 - Výstaviště Holešovice, Praha 7

Na tomto festivale najdete mnoho zajímavých podnětů a inspirace pro Váš osobní rozvoj. Vše kolem esoteriky - přednášky, meditace, prodej: astrologie, léčitelství, věštění z karet, ruky, run a podobně, obrazy, mandaly, pomůcky, kyvadla, kameny, knihy a mnoho dalších zajímavostí.

ÚČASTNÍM SE SE SVÝMI SLUŽBAMI.

Číst dál...

Prodejní výstava "EZOTERA" ve dnech 16. a 17. září 2017 - Praha 4-Nusle, hala TJ Pankrác, Lomnického. Sobota 10 - 19 hodin, neděle 10 - 18 hodin.

Na tuto akci pro vás připravujeme zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty. Velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), bohatý doprovodný program - to vše je výstava EZOTERA.

NEÚČASTNÍM SE.

Číst dál...

Festival se koná ve dnech 27. až 29. října 2017 - Praha 10-Vršovice, hala TJ Pankrác, Gymnázuim Omská, Omská 1300.

V Praze v pořadí již 50.!!! mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, intenzivní pracovní dílny, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky.

ZVAŽUJI ÚČAST.

Číst dál...