Ostatní akce

Zimní festival MILUJ SVŮJ ŽIVOT ve dnech 29. - 30 10. 2022, Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, Nade Mží 1, Plzeň - Skvrňany.

Ve dnech 29. - 30. 10. 2022 se uskuteční v Plzni mezinárodní festival osobního rozvoje Miluj svůj život. Během těchto dnů se Vám představí účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Program festivalu je opět velmi bohatý. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu, ekologie a alternativy.

Přednáška "Zbloudilé a přivtělené duše" - 29. 10. 2022 od 11 hodin.

AUTOGRAMIÁDA a prodej mé první knihy "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA" - Více zde.

Po celý festival zde bude probíhat autogramiáda a prodej knihy. Do 15. 10. je možné zakoupit knihu v předprodeji výhodněji a v Jihlavě mohu předat osobně i s věnováním.

Můžete mě také přes den navštívit u stolku, kde Vám mohu vyložit andělské karty nebo očistit duši a domov :-) 

Esoterický festival ve dnech 5. a 6. listopadu 2022 - Zámek Litomyšl

Na tomto festivale najdete mnoho zajímavých podnětů a inspirace pro Váš osobní rozvoj. Vše kolem esoteriky - přednášky, meditace, prodej: astrologie, léčitelství, věštění z karet, ruky, run a podobně, obrazy, mandaly, pomůcky, kyvadla, kameny, knihy a mnoho dalších zajímavostí.

Srdečně Vás zvu na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, kde mě najdete a nabízím Vám:

Kroměříž od 2. do 4. 12. 2022.

Pořadatel ANDĚLSKÝCH VÁNOC zde.

Dopřejeme vám slavnostní atmosféru při setkání s přáteli, možnost popovídat si, koupit dárek nebo něco dobrého na zub, sednout si s hrnečkem svařeného vína i punče a zamyslet se nad tím, zda doopravdy chceme prožít vánoce ve spěchu a nervozitě, nebo v klidu a v pohodě.

Ezoterický festival ezoteriky a zdraví Jihlava se koná v dělnickém domě Jihlava, Žižkova 15, Jihlava.

Stejně, jako doposud, jsme si pro Vás připravili den plný přednášek, vystoupení a sortimentu týkající se EZO sféry. Ezoterika je mnohdy nepochopený, nicméně tím více záhadný, a přitažlivý směr. Celá akce bude opět probíhat v příjemném duchu na již známém místě - Dělnický dům Jihlava.

 

Přednáška "Zbloudilé a přivtělené duše" - čas bude upřesněn.

AUTOGRAMIÁDA mé první knihy "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA" - Více zde.

Po celý festival zde bude probíhat autogramiáda knihy. Do 15. 10. je možné zakoupit knihu v předprodeji výhodněji a v Jihlavě mohu předat osobně i s věnováním.

Můžete mě také přes den navštívit u stolku, kde Vám mohu vyložit andělské karty nebo očistit duši a domov :-)