Moji učitelé

 


 

 

DOREEN VIRTUE je pro mě zásadní, stálou a nejdůležitější učitelkou v mé práci s andělskou říší. Je pro mě pozemským andělem, díky kterému mohou lidé jako já, pomáhat lidem proměňovat život do lásky a naplnění.
Její pojetí a učení je velmi lidské, láskyplné, srozumitelné a ladí s mým vnitřním vedením.
Naučila mě komunikovat s anděly, naučila mě naslouchat své duši.
Díky ní mohu plnit své poslání a pomáhat lidem v různých situacích různými metodami, v souladu s vesmírnými a přírodními zákony.

Mojí další zásadní učitelkou v mém vývoji je ing. ZDENIČKA JORDÁNOVÁ a její knihy.

Paní Zdeňka miluje příběhy, protože jí pomáhají poznávat souvislosti. Příběhy vyřešené i nevyřešené, neboť vesmírné zákonitosti v nich určují pravidla hry pro náš život. Čím více porozumíme těmto zákonitostem, tím více se můžeme projevit a vytvořit si život podle svých představ.
Pracuje prostřednictvím své poradny a vzdělávacích kurzů.

Mezi další své učitele počítám autorku SANAYU ROMAN a jejího kolegu Duana Packera. První kniha, která se mi dostala do ruky, byla "Žít s radostí". Přečetla jsem ji jedním, dobře, dvěma dechy během dvou dnů.
Je neuvěřitelné, jak dokáže správně napsaná kniha člověka rozzářit. Emoce, které jsem měla, byly skutečně plné radosti a síly, ale především byly opravdové. Velmi mě zaujaly a patří mezi ty první, se kterými jsem začínala, když jsem s učením o lidské duši a jejím potenciálu začínala.
Oba tito autoři mají své duchovní rádce - Sanaya Orina a Duane DaBena.
Patří mezi mé oblíbence, díky kterým jsem měla šanci nahlédnout na zákonitosti duše a vesmíru ve vzájemném propojení.
Vřele doporučuji, stejně jako ostatní mé učitele, proto jsem je také na své stránky zařadila.

Další mou učitelkou je autorka knih o sebeuzdravování a vnitřní síle LUISE L. HAY.

Její metody a knihy mi velmi pomohly, a dosud pomáhají, jakmile se mi projeví nějaký fyzický problém. Díky jejím náhledům a umění porozumět myšlenkám a postoji, které dané nemoci ovlivňují a vytvářejí, se učím znát své tělo, a také poznávám souvislosti mezi mentálním, duševním, duchovním a fyzickým tělem.

KURT TEPPERWEIN dokáže spojit prastaré vědění s nejnovějšími poznatky vědy do úspěšné metody rozvoje osobnosti a zvládání života.
Tato metoda, kterou autor vysvětluje po jednotlivých krocích, je jednoduchá a účinná. Tepperweinovy knihy budí nadšení a motivují čtenáře, aby změnil své myšlení, aby jednal a sám si utvářel život podle vlastních přání.

DON MIGUEL RUIZ je pro mě jedním z učitelů, díky kterým si uvědomuji, jak by se k sobě a k ostatním měli lidé navzájem chovat. Jak bych se k sobě a ostatním já měla chovat. Jeho knihy mi ukazují, že jsme si všichni rovni, jen jsme každý na jiné úrovni, a tak jsme někdy chudší na duši. Tím myslím, že někteří jsou k sobě a ostatním sobečtí a zlí. Jeho knihy ráda pročítám, a i když je znám, stále si uvědomuji nové věci. Při čtení se cítím uvolněná a v bezpečí. Uvědomuji si, kolik toho se ještě každý musíme naučit. Jsem vděčná za svou knihovnu a hrdá na to, že knihy Miguela patří mezi ty mé - pro mě profesorské učebnice :-)

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

zmen zivot

Reference

Zkušenosti mých klientů, se kterými pracuji nebo jsem pracovala.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.