Reference

Zde můžete nahlédnout do zkušeností těch, se kterými jsem již pracovala. Případně můžete sami napsat svou zkušenost, pokud jsme společně již pracovali.Mnoho z mých klientů jsou nyní už i mými přáteli a kamarády, nebo velmi milými příznivci, za což jsem velmi vděčná a děkuji za ně. Díky nim rostu, učím se,
rozvíjím a moje práce/poslání má skutečný smysl.
Zde můžete přidat svou referenci: Napiš referenci :-)
Všem děkuji za důvěru, přízeň a za příspěvek.
                                                                                                                                                                                                       S láskou a úctou Hanka
 

 

 

P. Rumi

Dobrý deň p. Hanka, ďakujem veľmi pekne za tie Vaše krásne slová. Čítam to neustále dookola a som veľmi šťastná ako ste mi to krásne napísali! Mám na čom pracovať a veľmi potrebujem sa nad tým dlhšie a hlbšie zamyslieť.

Kla _Nov

Hanko, děkuju moc za odpověď na moje otázky. Moc krásně jste mi to napsala, jsem Vám opravdu moc vděčná za pomoc. Zkusím roztřídit myšlenky a začnu se měnit. Budu to mít se sebou těžký, oddychnu a začnu. Od smrti taťky jsem začala zase vše psát do sešitu. Tak budu pokračovat a začnu podle vašich rad, kterých si nesmírně cením. Ještě jednou moc děkuji. PS: Četla jsem odpovědi snad 10krát a pokaždé zjistím, že potřebuji čist znovu a znovu.

 

OliL

Dobrý den Hanko, z celého svého srdce Vám i andělům děkuji za výklad. Naprosto přesně vystihuje, co právě cítím, prožívám a potřebuji. Je celý nabitý skvělou energií, kterou jsem při čtení cítila v celém těle. Děkuji za práci, kterou děláte a děkuji "náhodě" :-), že jsem na Vás narazila.

Kateřina S.

Milá Hanko, moc děkuji za Váš výklad, prošla jsem si ho už dvakrát a rozhodně to není naposledy. Co mě velice potěšilo je informace, že mám u sebe 5 andělů strážných, chudáci mají se mnou těžkou práci, ale začnu na sobě pracovat, chce to čas a mít na klid bez externích vlivů. Za vílu a skřítka jsem také moc ráda, za skřítka obzvláště ... že může mít člověk u sebe skřítka jsem neměla tušení, ale ted to naprosto chápu :-) Paradoxně se mi teď tak nějak "líp dýchá" jako by ze mě něco spadlo. Ještě jednou moc děkuji za vše. Mějte se krásně.

Poslat referenci

Pole označená (*) jsou povinná.

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.