Reference

Zde můžete nahlédnout do zkušeností těch, se kterými jsem již pracovala. Případně můžete sami napsat svou zkušenost, pokud jsme společně již pracovali.Mnoho z mých klientů jsou nyní už i mými přáteli a kamarády, nebo velmi milými příznivci, za což jsem velmi vděčná a děkuji za ně. Díky nim rostu, učím se,
rozvíjím a moje práce/poslání má skutečný smysl.
Zde můžete přidat svou referenci: Napiš referenci :-)
Všem děkuji za důvěru, přízeň a za příspěvek.
                                                                                                                                                                                                       S láskou a úctou Hanka
 

 

 

Anet

Milá Haničko, nevím, jak Vám mám poděkovat! Všechno, co jste napsala jsem už vlastně vnitřně věděla dávno. Probírala jsem to i s přáteli, kteří též nebesky pracují a myslím, že jste to právě Vy, kdo mě konečně donutil si to všechno opravdu přiznat. Úžasné i je, že zítra měl být den, kdy se v něčem zásadním rozhodnu a díky Vám už mi to začalo dávat smysl. Jsem Vám neskutečně moc vděčná za to, že jste si udělala čas a předala mi od andílků zprávu. Poslední dobou jsem se od nich hodně odloučila a tohle poselství mě přivedlo zase zpět. Neskutečně moc děkuji!!!!! 🙂🙂🙂 Přeji Vám krásné a pohodové svátky plné radosti a lásky! 🙂

Kristýna Mášová

Milá Hanko, moc děkuji za Vaši práci, vhledy, laskavost. Vaše práce má smysl a je mi v momentech, kdy potřebuji jiný vhled do situace, velmi prospěsná. Přeji krásný konec roku. Kristýna Mášová :)

Iva Raganová

Hanička.
Ve svém životě jsem si hledala svého duchovního poradce a vůdce. Prošla jsem na své cestě mnoho textů, mnoho mluveného slova, mnoho karet otočila...a vše bylo správně.
A pak , když už přišlo načerpání všeho potřebného, zjistíte, že už stačí jen to srdci nejvíce blízké . Tím mi zbyla především Hanička a její Andělská poselství, které mě každý týden podpoří a pomůže mi otevřít srdce všemu novému a v naději dále věřit sobě, své víře a pohlazení andělů.

Chtěla bych tímto poděkovat, za vedení, směrování, otevírání se. Za vstřícnost, kterou dostáváme a za jistou řeholi, která tato ,,práce,, obnáší. Děkuji a vážím si každého příspěvku i milého slova.

Ila Pe...

Milá Hanko, před třemi roky jsem Vás poprosila o celkový náhled s kartami. Včera jsem otevřela šuplík, kde mám od Vás rozbor vytištěný. Po více než dvou letech jsem nahlédla do něho před spaním a začetla se...... usmívala jsem se nad některými věcmi a říkala si, kam se některé věci hezky posunuly. Kam jsem se hlavně já a můj život posunul :-) Není to moc dlouho, kdy jsem si zakoupila knížku Plán mojí duše od Roberta Schwartze, moc mi ta kniha dala. Třetím rokem docházím na taiji, kde jsem velice spokojená. Jsem ráda, že jsem Vás tenkrát oslovila a požádala o zpracování a pomoc. Děkuji Vám.

Poslat referenci

Pole označená (*) jsou povinná.

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.