Reference

Zde můžete nahlédnout do zkušeností těch, se kterými jsem již pracovala. Případně můžete sami napsat svou zkušenost, pokud jsme společně již pracovali.Mnoho z mých klientů jsou nyní už i mými přáteli a kamarády, nebo velmi milými příznivci, za což jsem velmi vděčná a děkuji za ně. Díky nim rostu, učím se,
rozvíjím a moje práce/poslání má skutečný smysl.
Zde můžete přidat svou referenci: Napiš referenci :-)
Všem děkuji za důvěru, přízeň a za příspěvek.
                                                                                                                                                                                                       S láskou a úctou Hanka
 

 

 

KLára ST.

Mila Hanko, mate opravdu uzasny dar, pojmenovani veci, ktere se deji. Najdete radu, tak moc cenou do zivota. Jsem opravdu moc vdecna, ze jsem Vas nasla a mate se mnou trpelivost a pomuzete mi vzdy, kdyz jsem v uzkych ulickach zivota. Hanko, moooooooc dekuju a jsem vdecna za vasi pomoc a musim vydrzet v nacviku sebelasky:)

MP Praha

Jsem za Vás šťastná a skutečně mi moc pomáháte! Občas potřebuje člověk nakopnout a slyšet věci od někoho dalšího a na to jste Vy, Haničko nejlepší :) Děkuji Vám a přeji krásný den....a zase někdy :-)

Šárka Epi

Milá Haničko,
dnes jsem se úplně náhodou dostala na Vaše stránky. Velice mě zaujaly. Přečetla jsem si o Vás a zkusila vyložit karty. Vyšla mě velká naděje ve zlepšení zdraví a možnosti ještě snad pracovat. Přesně mi bylo zodpovězeno, na co jsem se ptala. Mám z toho obrovskou radost!!
Zapsala jsem si možnosti modliteb a podrobněji o afirmacích. Moc Vám děkuji. Vaše pomoc pro druhé je úžasná. DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI. :-) Šárka (51)

Helen

Milá Haničko moc děkuji za nádherné a pravdivé andělské poselství. Vaše slova jsou pro mě velkým povzbuzením, dojalo mě to k slzám, kolik je v tom pravdy. Využiji kroků, které jste mi pěkně vypsala a nechám to volně běžet a čas ukáže. Ještě jednou moc, moc děkuji. S úctou a láskou:-) Helen.

Poslat referenci

Pole označená (*) jsou povinná.

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.