Reference

Zde můžete nahlédnout do zkušeností těch, se kterými jsem již pracovala. Případně můžete sami napsat svou zkušenost, pokud jsme společně již pracovali.Mnoho z mých klientů jsou nyní už i mými přáteli a kamarády, nebo velmi milými příznivci, za což jsem velmi vděčná a děkuji za ně. Díky nim rostu, učím se,
rozvíjím a moje práce/poslání má skutečný smysl.
Zde můžete přidat svou referenci: Napiš referenci :-)
Všem děkuji za důvěru, přízeň a za příspěvek.
                                                                                                                                                                                                       S láskou a úctou Hanka
 

 

 

KlientkA

Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat, co jste pro mne udělala. Je to neuvěřitelné, jaké proměny se dějí. A dokonce přišlo zklidnění mezi kolegyněmi, to teda nevím, jak se to stalo, ale po tolika letech je klid:-). Určitě se zas ozvu, neboť otázek je mnoho. Děkuji mnohokrát. KA

Veru_Moni

Paní Hanka není běžná kartářka, jak by se dalo domyslet z názvu jejího webu. Její práce má přesah, který se těžko definuje. Pomohla mně a dalším lidem, které jsem jí doporučila, a od kterých mám zpětnou vazbu. Paní Hanka pracuje přes Skype, je to něco "z jiné dimenze" - pokud Vás neurazí témata jako karty, svíčka, kyvadlo, přivtělené duše, doporučuji investovat do konzultace s ní.

Radka

 

Dobrý den paní Haničko, teda to je nádhera. Jaká síla v tom vzkazu je. Ještě všechno vstřebávám, nelze to pobrat najednou a určitě si to budu muset přečíst několikrát. Velice mě překvapilo, že není nic nalajnováno. Vždy jsem měla pocit, že např. jsou nějaké směry s přesně danými cíly. Ano, určitě asi něco dané je, ale že si člověk až tak tvoří realitu sám svými myšlenkami, postoji..... Mnohokrát Vám děkuji za vše.

 

Markét...

 

Chci Vám poděkovat za Vaše poselství. Já sice nepracuji s andělskými kartami, ale jejich podporu, přítomnost a napojení vnímám velmi čistě a intezivně. Pracuji s jogou a tělem a shodou okolností jste to byla právě Vy, kdo mě k tomu skrze Vaše výklady přivedl. Díky Vám dostávám každý týden potvrzení, že vše, co vnímám, vnímám správně a za to Vám srdečně děkuji. Moc děkuji :-)

 

Poslat referenci

Pole označená (*) jsou povinná.

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.