VAŽ SI SVÝCH POCITŮ A DŮVĚŘUJ JIM

Tato karta znamená, že Tvoje pocity jsou přesně naladěny na pravdu. Archanděl Michael Tě proto vybízí k tomu, abys obrátil/a pohled do svého nitra a naslouchal/a mu. Postavit se čelem k některým pocitům možná nebude úplně příjemné, ale důvod, proč je vnímáš, je velmi pádný. Pokud si nevíš rady, vezmi si tužku a papír a udělej "rozhovor" se svým emočním já. Ptej se: "Co cítíš? Proč? Co chceš, abych uděla/a?"
Pokud budeš vnímavý/á a budeš důvěřovat tomu, co slyšíš, Tvoje pocity se projeví velmi jasně. Respektuj svůj vnitřní hlas coby mocnou sílu, která Tě spojuje s Božstvím. Bůh a andělé často odpovídají na Tvoje prosby a nabízejí Ti pomocnou ruku prostřednictvím Tvých emocí i fyzických pocitů. Pokud řekneš: "Ale, to se mi jen tak zdá", pak přehlížíš zásadní Boží pomoc. Tato karta Ti připomíná, abys naslouchal/a - skutečně naslouchal/a - svým pocitům.

 

Možné konkrétní významy:
* je na čase si přiznat, že jsi nešťastný/á v určité situaci, a učinit příslušné kroky k nápravě
* někdo se Ti snaží rozmluvit pocit, který vnímáš - drž se toho, co víš a cítíš, je to Tvůj barometr

 

Modlitba: "Děkuji Ti, archanděli Michaeli, za podporu, pomoc a ochranu ve chvílích, kdy naslouchám svým pocitům a řídím se jimi. Pomoz mi, abych s láskou porozuměl/a svým emocím a právě tak láskyplně je dokázal/a vyjádřit."