SOUSTŘEĎ SE NA SVŮJ ZÁMĚR

Archanděl Michael Tě vede cestou Tvého životního poslání. Cítíš ten příval emocí, kdykoliv pomyslíš na práci nebo jinou činnost, která s tímto úkolem souvisí? To je znamení, že jsi na správné cestě, a tato karta Ti připomíná, abys měl/a svůj zrak stále upřený na svůj cíl. Neustále si představuj, že jsi již získal/a vysněné zaměstnání nebo práci dobrovolníka. Představ si, jak pomáháš lidem nebo věcem blízkým Tvému srdci. Mysli si, že jsi zcela finančně zajištěn/a, aby ses mohl/a věnovat této důležité činnosti.
Cokoliv, po čem toužíš, se dá uskutečnit, pokud se na to přestaneš soustředit. Cesta k dosažení Tvých cílů se může lišit od Tvých představ, ale výsledek dost možná předčí Tvé očekávání. Nezapomínej, že andělé kráčejí po Tém boku. Důvěřuj... a jdi dál!

 

Možné konkrétní významy:
* vytvoř si "tabuli snů": na velkém archu papíru utvoř koláž z vystřižených fotografií a vět z časopisů, které vyjadřují Tvoje sny
* každý den se ujišťuj, že se Tvoje sny již uskutečňují

 

Modlitba: "Děkuji Ti, archanděli Michaeli, že mi pomáháš soustředit se na vizi a vnitřní záměr. Prosím Tě, abys mi byl nápomocný při zbavování se strachu a obav a dodal mi důvěru a odvahu podniknout kroky k uskutečnění mých snů."