Články

Rozhodla jsem se napsat „vánoční článek“, jelikož vánoce jsou pro mě nejkrásnějším obdobím roku.

Vím, že je stále spousta lidí, kteří vánoce nemají rádi, protože si je spojují s nějakými svými zkušenostmi, ať už z dětství, z rodiny nebo ze svého dospívajícího či dospělého života. Mají potřebu, že něco musí. Všechno si ale děláme sami. Všechno je tak, jak jsme si po mnoho let tvořili svým postojem, rozhodnutími a myšlenkami.

Ve spolupráci s časopisem VE HVĚZDÁCH - tištěná verze, jsme pro Vás na rok 2020 připravili andělský seriál - sérii článků o andělské říši jako takové.

Články na sebe budou navazovat, dozvíte se zde základní informace o strážných andělech, archandělech, různých bytostech světla, jak přijímat andělská poselství a spoustu dalších zajímavostí, které Vám mohou být vedením, inspirací, nadějí, světlem, jednoduše tím, co Vám rozzáří duši, abyste mohli nechat sebe i svůj život rozkvést :-) Jedná se o 6 čísel - 6 článků, vycházející každý druhý měsíc. Už nyní doporučuji zajistit si předplatné na tištěná čísla, jelikož v internetovém podání se tyto články neobjevují. 

Předplatné si můžete zajistit  zde: 

Předplatné Ve hvězdách - 2020, cena 240 korun/rok.

Případně napište mě a já to zajistím s redakcí :-)
V tomto případě mě kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dojednáme podrobnosti.

S láskou Hanka

Ráda bych tento článek tentokrát věnovala našim domácím mazlíčkům a čtyřnohým milovaným dušičkám. Jedná se o naše 3 kočičky, všem bylo letos 18 let. Zvláštní na tom všem je, že nás všechny tyto tři 18-leté kočičky opustily. Ano, jedná se "jen" o zvířata, ale pro nás to jsou naši přátelé, léčitelky, terapeutky, radosti, požehnání, jako každá živá bytost. Kdo to má podobně, ví, že jsou to členové naší rodiny a domácnosti.
Rozhodla jsem se tedy pro jejich památku vytvořit tento příspěvek, jako poděkování a vděčnost za to, že si nás vybraly.
Jak jsem již uvedla, všem třem kočičkám bylo letos 18 let.

Všechny Vás srdečně zdravím. Někteří víte, že spolupracuji s andělskou říší a mým posláním je vést druhé k tomu, aby svůj život proměnili do lásky, radosti a naplnění. Zde ale není mým hlavním úkolem psát o sobě. Mým úkolem je předat naléhavý vzkaz Vašich strážných andělů Vám, respektive, každému z Vás. Můžete samozřejmě tento vzkaz předávat dál, ale prosím o zachování autorství.

Nejprve vysvětlím, proč mám toto celé pojmout jako „vzkaz“ a ne jako „poselství“. Je to proto, že vzkaz zní naléhavěji a osobněji, a úmyslem je pochopení této naléhavosti.

Většina lidí v dnešní chaotické době nevlídnosti a věčných vnitřních bojů a strachů začínají věřit v jakousi nebeskou pomoc a podporu, doufají v ni a prosí o ni. V hloubi duše každý někdy přemýšlí o tom, zda má nějakého svého strážného anděla?