Články

Všechny Vás srdečně zdravím. Někteří víte, že spolupracuji s andělskou říší a mým posláním je vést druhé k tomu, aby svůj život proměnili do lásky, radosti a naplnění. Zde ale není mým hlavním úkolem psát o sobě. Mým úkolem je předat naléhavý vzkaz Vašich strážných andělů Vám, respektive, každému z Vás. Můžete samozřejmě tento vzkaz předávat dál, ale prosím o zachování autorství.

Nejprve vysvětlím, proč mám toto celé pojmout jako „vzkaz“ a ne jako „poselství“. Je to proto, že vzkaz zní naléhavěji a osobněji, a úmyslem je pochopení této naléhavosti.

Ráda bych tento článek tentokrát věnovala našim domácím mazlíčkům a čtyřnohým milovaným dušičkám. Jedná se o naše 3 kočičky, všem bylo letos 18 let. Zvláštní na tom všem je, že nás všechny tyto tři 18-leté kočičky opustily. Ano, jedná se "jen" o zvířata, ale pro nás to jsou naši přátelé, léčitelky, terapeutky, radosti, požehnání, jako každá živá bytost. Kdo to má podobně, ví, že jsou to členové naší rodiny a domácnosti.
Rozhodla jsem se tedy pro jejich památku vytvořit tento příspěvek, jako poděkování a vděčnost za to, že si nás vybraly.
Jak jsem již uvedla, všem třem kočičkám bylo letos 18 let.

Většina lidí v dnešní chaotické době nevlídnosti a věčných vnitřních bojů a strachů začínají věřit v jakousi nebeskou pomoc a podporu, doufají v ni a prosí o ni. V hloubi duše každý někdy přemýšlí o tom, zda má nějakého svého strážného anděla?

Ve spolupráci s časopisem VE HVĚZDÁCH - tištěná verze, jsme pro Vás na rok 2020 připravili andělský seriál - sérii článků o andělské říši jako takové.

Články na sebe budou navazovat, dozvíte se zde základní informace o strážných andělech, archandělech, různých bytostech světla, jak přijímat andělská poselství a spoustu dalších zajímavostí, které Vám mohou být vedením, inspirací, nadějí, světlem, jednoduše tím, co Vám rozzáří duši, abyste mohli nechat sebe i svůj život rozkvést :-) Jedná se o 6 čísel - 6 článků, vycházející každý druhý měsíc. Už nyní doporučuji zajistit si předplatné na tištěná čísla, jelikož v internetovém podání se tyto články neobjevují. 

Předplatné si můžete zajistit  zde: 

Předplatné Ve hvězdách - 2020, cena 240 korun/rok.

Případně napište mě a já to zajistím s redakcí :-)
V tomto případě mě kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dojednáme podrobnosti.

S láskou Hanka

Každému z nás proudí hlavou mnoho různých myšlenek. Některé jsou příjemné, jiné spíše bolavé, nepříjemné. Mají mnoho podob. Málokdo z nás ovšem ví, že právě myšlenky vytváří situace a události, které nás potkávají, a se kterými se potýkáme v každodenním životě.