Články

SRT je metoda odlišná od většiny používaných způsobů alternativních terapií.
Jejím základem je napojení se na Vyšší Já, které představuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí.
S jejich pomocí je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka.

Většina lidí v dnešní chaotické době nevlídnosti a věčných vnitřních bojů a strachů začínají věřit v jakousi nebeskou pomoc a podporu, doufají v ni a prosí o ni. V hloubi duše každý někdy přemýšlí o tom, zda má nějakého svého strážného anděla?

Každému z nás proudí hlavou mnoho různých myšlenek. Některé jsou příjemné, jiné spíše bolavé, nepříjemné. Mají mnoho podob. Málokdo z nás ovšem ví, že právě myšlenky vytváří situace a události, které nás potkávají, a se kterými se potýkáme v každodenním životě.

Jelikož už se nějakou dobu zabývám svým životním posláním, ve kterém jsem se našla, a díky kterému se mi výrazně změnil celý můj život, nemohu toto téma nechat jen tak bez povšimnutí.

Životním posláním je vlastně dar, se kterým se obvykle narodíme. Mít možnost vykonávat činnost, aktivitu nebo práci, která nás naplňuje, nosí nám radost a je ku prospěchu nám a ostatním, je v podstatě životní poslání.

- Vyléčení všech nemocí na buněčné úrovni

Tento systém léčení je založen na poznání, že existuje pouze jeden zdroj nemocí - a tím je fyziologický stres. Fyziologický stres nastává, když náš nervový systém není v rovnováze. Léčebné kódy odstraňují z organizmu fyziologický stres způsobem, který nemá v dějinách lékařství obdoby.