Archandělé

Archandělé jsou velmi skuteční a mocní andělé, kteří dohlížejí na anděly strážné. Můžete si je představit jako jakési manažery strážných andělů. Archandělé jsou poslové vyslaní Stvořitelem ke stvořeným bytostem a jejich úkolem je pomáhat nám v každé oblasti našeho života. Ochraňují nás a vedou a mají za úkol šířit na zemi mír a to se týká každého z nás. Díky tomu, že jsou tak mocní, nás také motivují k činům.

Poslání archanděla Michaela, jak a kde s ním pracovat

Jasný záměr, jste v bezpečí, vzpomeňte si, kdo jste, ochrana, spravedlnost, moc, konfrontace s vesmírnými Božími zákony, vysvobození, důvěra v Boha a v Boží jednotu - zůstat duchovně nasměrován na jednotu s Bohem, najít a uskutečnit skutečný mír.

Poslání archanděla Gabriela, jak a kde s ním pracovat

Láskyplná péče, vnitřní dítě, děti, rodičovství, tvořivé psaní - knihy, články, publikace, vedení.

Poslání archanděla Rafaela, jak a kde s ním pracovat

Andělské léčení, léčitel, uzdravení na fyzické úrovni, léčení těla, Ducha a duše, otevření třetího oka, růst skrze léčení, léčení skrze lásku, sebeléčení, schopnost léčit ostatní, poznat vlastní poslání, rodina duše, dýchání, čerstvý vzduch, zdravý životní styl.

Poslání archanděla Jofiela, jak a kde s ním pracovat

Pobyt v přírodě, trpělivost, tady a teď, uklidit si kolem sebe, feng-šuej, inventura života, realizovat hodnoty věku Vodnáře, duchovní průzračnost, osvícení.