Metody a postupy

Co je analýza vztahu a proč jej analyzovat

Ve své praxi se často setkávám s klienty, kteří řeší svůj partnerský vztah a nejsou si jistí, zda v jejich vztahu má smysl pokračovat, či nikoliv.

Bývá poměrně časté, že mi andělé skrze karty ukážou, jaké energie se ve vztahu objevují, zda daný vztah má pevné základy a jde tedy o spřízněné duše na všech úrovních či nikoliv. Pokud zde jsou vzájemné láskyplné energie, má daný vztah naději se uzdravit a změnit tak, aby partneři znovu objevili hodnoty svého vztahu, sebe samých a hodnoty, kterých si váží u svého protějšku.
Je-li tento vztah pouze "unaven" nebo přetlučen praktickými starostmi, ale v základu jde o spřízněné duše, je naděje s tím něco dělat a vztah uzdravit.

Metoda vypisování - co to znamená, k čemu a jak slouží

Téměř každého z nás trápí nespočet různých myšlenek a událostí. Něco je spojené s námi samotnými, něco s našimi lidmi kolem nás, něco kolem práce, financí, vztahů, bydlení a mnohdy už je to pelmel všeho dohromady. To způsobuje nespavost, podrážděnost, bolesti hlavy, různé další příčiny a také pocit, že bloudíme v kruhu, ze kterého nejde najít cestu ven. Bere nám to veškerou sílu, nevíme co udělat, abychom si to ulehčili.

Nejčastějším zdrojem většiny problémů (především vztahových) je neláska k sobě sama. Jistě znáte ve svém okolí někoho (můžete to být i Vy sama/sám), o kom byste řekli: "Proč má takovou smůlu, vždyť je to tak hodný a dobrý člověk."

Kámen úrazu je, že je tento člověk příliš hodný na všechny kolem, až jde mnohdy na úkor sebe sama a to je ten problém a důvod. Vyzařuje lásku rovnou ven, ne sobě nebo skrze sebe a tak se k němu okolí chová tak, jak se k sobě chová sám. Jen dává, což ho vyčerpává, ale nedostává zpět. Ale jak by mohl, když je nastavený tak, že dávat je přirozené a přijímat není správné? Naprosto nefunguje rovnováha mezi dáváním a přijímáním.

Vzhledem k tomu, že se mě často lidé ptají, jak pomoci sobě nebo někomu ze svých blízkých v situaci, kdy dotyčný/á může být jakkoli ohrožen/a, nabízím metodu, která je velmi účinná a ozdravná.

Metoda ochrany "Nebeským závojem", se obvykle dobře dá využít pro případ, kdy je dotyčný/á vnitřně zlomený/á, snadno zranitelný/á, nebo je bez života, radosti a nemá chuť a sílu se sám/sama bránit.

TEST DUŠE - jak zjistit, co nám radí duše, když potřebujeme rozhodnout nějakou důležitou záležitost, která může ovlivnit průběh celého našeho života.

(čerpáno z knihy "PŘÁNÍ" od autorky ANGELY DONOVANOVÉ)

Napřed si ujasněte, po čem vlastně toužíte. Můžete začít s něčím jednoduchým, například pokud se chcete ujistit, jestli máte přijmout pozvání na rande, zúčastnit se večírku, koupit si vyhlédnuté auto v bazaru nebo jít na pracovní pohovor.

K čemu ochranný štít slouží, jak ho vytvořit

 

Každý z nás se denně setkáváme s různými lidmi, ať už je známe nebo neznáme. Každý člověk vysílá určitou vibraci - energii, kterou automaticky zachycujeme a tak se velmi snadno stává, že se cítíme naštvaně, vyčerpaně a vlastně ani nevíme proč. Toto jsou emoce, které nám ve skutečnosti nepatří, ale nabalily se na nás právě proto, že jde o přenos energií. Potom tuto vibraci vyzařujeme a přitahujeme si komplikace a nepříjemnosti v životě, které nám v podstatě vůbec nepatří.

Mnoho lidí trápí spousta různých myšlenek, které samozřejmě chodí většinou společně všechny najednou.
Pak se v nich ani nevyznáme. K myšlenkám jako takovým jsem vytvořila článek "Síla myšlenky" v rubrice Články: 

Síla myšlenky