Metody a postupy

Analýza slouží k tomu, abychom si ujasnili, jak nás co naplňuje, co nám daný vztah, situace a oblast dává a co bere. Je velmi jednoduchá a jasná a můžeme ji použít na cokoliv.

Podrobný popis, jak začít, pokračovat, jak proměnit svůj život, najdete v mé první nové knize "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA"

V knize jsou všechny metody rozvinuté, přidané podrobně další a slouží jako průvodce, kterého si můžete brát všude sebou. Obohatila jsem je o andělské meditace a andělské žádosti.

Je to pomocník, rádce a přítel na cestě proměny do lásky, radosti a hojnosti s laskavým dotekem a vedením andělů a bytostí Světla.

 

Knihu je možné zakoupit a bližší informace zjistit ZDE :-)

 

 

Každý z nás se denně setkáváme s různými lidmi, ať už je známe nebo neznáme. Každý člověk vysílá určitou vibraci - energii, kterou automaticky zachycujeme, a tak se velmi snadno stává, že se cítíme naštvaně, vyčerpaně a vlastně ani nevíme proč. Toto jsou emoce, které nám ve skutečnosti nepatří, ale nabalily se na nás právě proto, že jde o přenos energií. Potom tuto vibraci vyzařujeme a přitahujeme si komplikace a nepříjemnosti v životě, které nemusí být naše.

Psaní a vypisování je snad nejznámnější a nejstarší terapeutická metoda, jak ulehčit své mysli a cítit se lépe. Setkávám se s tím, že mi lidé říkají, že se vypisují, na chvíli se jim uleví, ale ve výsledku se stejně rušivé a tíživé myšlenky stejně vracejí.

V době, kdy jsem ochrnula, přišla o vztah, príc, peníze, zdraví, mi nezbylo nic jiného, než psát. A tak jsem psala. Hlavou mi prochízelo vedení shora, jak přesně to mám dělat. Naslouchala jsem a tuto metodu trochu upravila tak, jak mi bylo skrze vnitřní vedení sděleno. Nejen, že to je velmi rychlé a účinné, ale má to velkou sílu a skutečně to vyčistí mysl i dané vztahy a situace.

Nejčastějším zdrojem většiny problémů (především vztahových) je neláska k sobě sama. Není sobecké v první řadě milovat sebe samu. I v bibli je psáno: "Miluj bližního svého…, jako sebe sama!"

Milujeme-li samu sebe, pak jsme naplněni láskou, kterou automaticky vyzařujeme, tedy nikoho nešidíme. Ale milujeme-li jen druhé a samu sebe dáváme až nakonec nebo mnohdy ani na ten konec, pak nás to vyčerpává, a taková láska není skutečná ani upřímná.
Jak může někdo umět milovat někoho, kdo sám sebe milovat nedokáže? A jak mě má umět někdo jiný milovat, když to neumím já sama?

Nebeská ochrana skrze nebeský závoj je ochranou, kterou nám poskytuje náš Nebeský Domov. Je to energetický zlatý závoj, který vede z nebes k nám a můžeme do něho vložit kromě sebe, své milované osoby, dům, auto, zvířátka a podobně.

Tuto metodu můžeme využívat pro sebe, pro ostatní, kdykoli, kdy budeme mít pocit, že by mohla pomoci.

Jak zjistit, co nám radí duše, když potřebujeme rozhodnout nějakou důležitou záležitost, která může ovlivnit průběh celého našeho života.

(čerpáno z knihy "PŘÁNÍ" od autorky ANGELY DONOVANOVÉ)

Napřed si ujasníme, po čem vlastně toužíme. Můžeme začít s něčím jednoduchým, například pokud se chceme ujistit, jestli máte přijmout pozvání na rande, zúčastnit se večírku, koupit si vyhlédnuté auto v bazaru nebo jít na pracovní pohovor.